Poziv na dostavu ponude - autobusna nadstrešnica

Naručitelj Osnovna škola Finida iz Poreča, Rovinjska 12, OIB:76876440716, zastupana po ravnateljici Aniti Sijerković-Radin, prof., sukladno članku 9. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave  objavljuje

u postupku jednostavne nabave za predmet nabave:

„Nabava autobusne nadstrešnice Osnovne škole Finida“

Poziv za dostavu ponude

Naručitelj Osnovna škola Finida, iz Poreča, Rovinjska 12, OIB:76876440716 zastupana po ravnateljici Aniti Sijerković-Radin, prof., sukladno članku 6. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave objavljuje

u postupku jednostavne nabave za predmet nabave:

„REDOVNO PROLJETNO ODRŽAVANJE SAMSUNG POSTROJENJA OSNOVNE ŠKOLE FINIDA“

u postupku jednostavne nabave za predmet nabave:

„REDOVNO PROLJETNO ODRŽAVANJE SAMSUNG POSTROJENJA OSNOVNE ŠKOLE FINIDA“

TROŠKOVNIK

Poziv za dostavu ponude - udžbenici

u postupku jednostavne nabave za predmet nabave:

„Nabava školskih udžbenika za učenike Osnovne škole Finida za školsku 2022./2023. godinu“

Obavijest o odabiru

OBAVIJEST  O  ODABIRU  NAJPOVOLJNIJE  PONUDE

za predmet nabave

REDOVNO ODRŽAVANJE SAMSUNG POSTROJENJA

(JESENJI SERVIS)

Poziv za dostavu ponude

Naručitelj Osnovna škola Finida Poreč-Parenzo, iz Poreča, Rovinjska 12, OIB:76876440716 zastupana po ravnateljici Aniti Sijerković-Radin, prof., sukladno članku 6. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave objavljuje

u postupku jednostavne nabave za predmet nabave:

„REDOVNO ODRŽAVANJE SAMSUNG POSTROJENJA – JESENJI SERVIS“

Obavijest o odabiru

OBAVIJEST  O  ODABIRU  NAJPOVOLJNIJE  PONUDE

za predmet nabave

RABLJENI OSOBNI AUTOMOBIL

Poziv za dostavu ponude za predmet nabave

„OSOBNI AUTOMOBIL“

POZIV NA DOSTAVU PONUDE
Autor: Danijela Mihić, 14. 5. 2021.

u postupku jednostavne nabave za predmet nabave:

„REDOVNO PROLJETNOG ODRŽAVANJE SAMSUNG POSTROJENJA“

1. OPIS PREDMETA NABAVE

Predmet nabave: Predmet nabave je redovno proljetno održavanje Samsung postrojenja.

CPV oznaka i naziv: 45259000-7 Usluge redovnog održavanja Samsung postrojenja

Količina i tehnička specifikacija predmeta nabave: Količina i tehničke specifikacije predmeta nabave nalaze se u Prilogu 1. ovog Poziva.

2. PROCIJENJENA VRIJEDNOST NABAVE (bez PDV-a): 47.200,00 kuna

Osigurana sredstva (sa PDV-om): 59.000,00 kuna

Evidencijski broj predmeta nabave iz Plana nabave za 2021g.: 13/2021

Datum objave na web stranici Osnovne škole Finida: 17.05.2021.

3. UVJETI NABAVE

Način izvršenja: S ponuditeljem čija ponuda bude odabrana sklopit će se ugovor o izvođenju radovi.

Rok početka radova: Izvođač određuje datum početka radova

Rok za izvođenje radova: do 21. lipnja 2021. godine.

Rok valjanosti ponude: 60 dana od dana isteka roka na dostavu ponuda.

Mjesto izvođenja radova: zgrada Osnovne škole Finida, Rovinjska 12, 52440 Poreč

Rok, način i uvjeti plaćanja: Naručitelj se obvezuje dostavljeni račun platiti u roku 30 (trideset) dana od dana zaprimanja.

Cijena ponude: U cijenu ponude bez PDV-a uračunavaju se svi troškovi i popusti ponuditelja. Cijena ponude mora biti iskazana na način da se iskazuje redom: cijena ponude bez PDV-a, iznos PDV-a te cijena ponude s PDV-om. Cijena ponude iskazuje se u kunama.

Ponuditelji su obvezni popuniti Troškovnik.

Kriterij za odabir ponude: ekonomski najpovoljnija ponuda. Naručitelj je u ovom postupku nabave odredio samo cijenu kao kriterij za određivanje ekonomski najpovoljnije ponude. Ako su dvije ili više valjanih ponuda jednako rangirane prema kriteriju za odabir ponude, Naručitelj će odabrati ponudu koja je zaprimljena ranije.

4. SASTAVNI DIJELOVI PONUDE:

Ponuda treba sadržavati:

- Ponudbeni list (ispunjen i potpisan od strane ponuditelja)

- Troškovnik

- Dokaz sposobnosti za obavljanje profesionalne djelatnosti

- Potvrdu porezne uprave o nepostojanju duga s osnove dospjelih poreznih obveza za mirovinsko i zdravstveno osiguranje.

5. NAČIN DOSTAVE PONUDE

Ponuda se dostavlja na Ponudbenom listu i Troškovniku iz ovog Poziva, a koje je potrebno dostaviti ispunjene i potpisane od strane ovlaštene osobe ponuditelja. Potrebno je dostaviti i sve tražene dokaze. Naručitelj neće prihvatiti ponudu koja ne ispunjava uvjete i zahtjeve vezane uz predmet nabave iz ovog Poziva.

Rok zaprimanja ponude zaključno do 22.5.2021. do 10,00 sati, neovisno od načina dostave.

Javno otvaranje ponuda obaviti će se na adresi: Osnovna škola Finida, Rovinjska 12, 52440 Poreč dana 22.05.2021. u 13 sati.

Ponuda se dostavlja u pisanom obliku u zatvorenoj omotnici s nazivom i adresom naručitelja: Osnovna škola Finida Rovinjska 12, Poreč s naznakom: „NE OTVARAJ - PONUDA ZA REDOVNO ODRŽAVANJE SAMSUNG POSTROJENJA“

Obavijesti o rezultatima: Rok za donošenje Odluke o odabiru najpovoljnije ponude iznosi 7 dana od isteka roka za dostavu ponuda i ista će se objaviti na web stranici Naručitelja.